Вакансії

Подивитися наші розміщені вакансії можна на сайті Work.ua.

Якщо Ви не знайшли вакансію, яка могла б Вас зацікавити – надсилайте резюме job@arma-motors.ua, з позначкою бажаної посади. Співробітники HR служби збережуть ваше резюме в базу даних, і зв’яжуться з Вами, як тільки з’явиться вільне місце на посаду, яка Вас цікавить.

Працівники Арма Моторс – це команда молодих, ініціативних, активних людей, закоханих у свою справу і автомобілі!
Ми не просто приходимо щоранку на роботу – ми кожного дня робимо життя наших клієнтів легшим!
Для нас робота – не рутина, а спосіб отримання власного драйву. Щоденно ми викладаємося на всі 100%, щоби виконувати свою роботу на еталонному рівні.
Ми не тільки щодня працюємо пліч-о-пліч, але й разом відпочиваємо, навчаємося, беремо участь в різноманітних конкурсах, перегонах.
Арма Моторс Team зустрічає кожного клієнта як “свого”, саме тому кожен, хто став нашим клієнтом, стає частинкою нашої великої сім’ї.
Наш підхід до обслуговування клієнтського автомобіля ґрунтується на тому, що ми ставимося до нього, ніби до власного. Ми готуємо до продажу, ремонтуємо, підбираємо запчастини, консультуємо так, як би ми це робили з власним авто. Якщо у Вас є, чим нас здивувати, якщо Ви готові робити все, аби результат вашої праці викликав ВАУ-ефект, якщо ви прагнете стати одним із Viking Motors Team, ми із задоволенням запрошуємо Вас до нашого колективу.
Надсилайте свої резюме, вказавши в темі листа бажану позицію, на електронну адресу: job@arma-motors.ua. Ми розглянемо усі резюме та зв’яжемося з вами у разі наявності відповідної вакансії. До зустрічі в Арма Моторс!

Специалисты Арма Моторс всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07

Запись на кузовной ремонт

Нажимая кнопку «отправить», я предоставляю согласие компании ТОВ «Арма Моторс»
на обработку своих персональных данных, подтверждаю, что ознакомлен (-а)
с Политикой конфиденциальности и принимаю ее условия.