ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний імпортер та дистриб'ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi», продовжує проект «Офіційні запчастини за цінами інтернет-магазинів», що передбачає вигоду до 70%* на оригінальні запасні частини від виробника.


В рамках вказаного проекту власникам автомобілів Mitsubishi пропонуються спеціальні ціни на найнеобхідніші запасні частини, що відповідають цінам «сірих запчастин» у найбільших інтернет-магазинах у дилерському центрі.

Для прикладу, спеціальна рекомендована роздрібна ціна* на оригінальні запчастини:

 • амортизатор передній для Outlander, Outlander XL, Lancer X, ASX- від 2 221 грн;
 • амортизатор задній для Outlander, Outlander XL, Lancer,
• Lancer X, Pajero Sport - від 1 999 грн;
 • гальмівні колодки для Outlander, Outlander XL, Lancer, Lancer X та ін. - від 1 052 грн;
 • комплект гальмівних дисків для Outlander, Outlander XL, Lancer X та ін. - від 2 199 грн.

Крім привабливої ціни, що включає ПДВ, придбання оригінальних запчастин в  офіційного дилера має ряд беззаперечних переваг:

 • офіційну гарантію від виробника протягом 2-х років без обмеження щодо пробігу**;
 • легальне походження зі сплатою всіх необхідних податків;
 • наявність сертифіката відповідності;
 • доступність запчастин завдяки великому складу на території України;
 • можливість встановлення в офіційного дилера з підтримкою комплексної гарантії (як на самі ЗПЧ, так і на надані послуги).

Таким чином власникам автомобілів MITSUBISHI немає необхідності шукати компроміс між економічною доцільністю та ризиками, пов’язаними з купівлею «сірих» запчастин.

Специалисты Арма Моторc всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі – акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.04.2021 р. до 31.10.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Ця пропозиція не є публічною офертою. Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин і аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

** – Детальні умови щодо гарантії зазначені в гарантійній політиці, що доступна за посиланням arma-mitsubishi.com.ua/uk/warranty/