Будьте сміливими. Виходьте за рамки повсякденності: завдяки гострим граням, різким лініям, елегантному стилю, автомобіль отримав нову зовнішність, яка легко запам'ятовується. І тепер, завдяки новому профілю кузова, кросовер Mitsubishi Eclipse Cross виділяється ще більш виразним та спортивним дизайном.

INVITE 2.0 CVT 2WD
вигода 30 000 грн*

Атмосферний 2-літровий двигун, трансмісія CVT-варіатор
Передній привод та система AYC
16-дюймові легкосплавні колісні диски
Кольоровий дисплей в салоні (в комбінації панелі приладів)
Датчики світла та дощу
Круїз-контроль
Функція контролю тиску в шинах

INTENSE 2.0 CVT 2WD
вигода 29 000 грн*

Атмосферний 2-літровий двигун, трансмісія CVT-варіатор
Передній привод та система AYC
Сім подушок безпеки
• 18-дюймові легкосплавні колісні диски
• Світлодіодні (LED) фари та ліхтарі
• Система мультимедіа Mitsubishi Connect 2 з 8-дюймовим дисплеєм
• Клімат-контроль на дві зони (водій/пасажир)

ULTIMATE 1.5 CVT 4WD
вигода 100 000 грн*

Турбований 1,5-літровий двигун, трансмісія CVT-варіатор з підкермовими пелюстками
• Cистема повного приводу S-AWC
• Шкіряне оформлення сидінь
• Електропривод налаштувань сидінь
• Аудіосистема Mitsubishi Power Sound System
• Система кругового огляду

Новий Eclipse Cross у всіх комплектаціях оснащений системою керування вектором тяги AYC (Active Yaw Control). Ця система відповідає за перерозподіл гальмівних зусиль між передніми лівим та правим колесами. Eclipse Cross неначе “вгвинчується” в поворот, чітко слідуючи траєкторії, заданій водієм. Топова комплектація Ultimate додатково оснащена системою повного приводу Super All-Wheel Control, що вже заслужила визнання. Водій може вибирати різні режими руху відповідно до дорожніх умов: Normal Mode призначений для щоденного використання за хороших дорожніх умов, зимовий режим Snow Mode покращує стабільність руху автомобіля на слизьких поверхнях – засніжених дорогах та на льоду, а режим Gravel покращує керованість на бездоріжжі, рівномірно розподіляючи крутний момент між передньою та задньою осями.

* Мається на увазі спеціальна пропозиція - надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на автомобілі ТМ «Mitsubishi» моделі "Eclipse Cross" (будь-якої комплектації). Ця пропозиція діє у період з 01 по 30 листопада 2021 р. вкл. в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС (надалі – Територія). Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), розмір вигоди, а також - інші детальні умови цієї пропозиції див. на сайті mitsubishi-motors.com.ua. Ця пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на автомобілі ТМ «Mitsubishi» з вказаною пропозицією встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors і вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу на дату їх укладення. Кількість автомобілів зі спеціальною пропозицією (вигодою) обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного у рекламі. Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови вказаної спеціальної пропозиції.
** Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крім «Outlander PHEV»), придбані на Території до 31.12.2021 р. вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, залежно, що настане раніше, з дати початку гарантії, вказаної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження щодо пробігу не застосовується. Деталі на mitsubishi-motors.com.ua.

Специалисты Арма Моторc всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07