Запасні частини

Просимо уважно і коректно заповнювати всі поля форми. В разі неправильного заповнення наш менеджер не зможе з Вами зв’язатися

Для точного та швидкого визначення необхідних запасних частин або аксесуарів власник автомобіля повинен повідомити консультанту ідентифікаційний код (VIN), який вказаний в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт). Код дає можливість визначити каталожний номер саме тієї запасної частини, яка є точним аналогом деталі, встановленої на Вашому автомобілі.

В Україну поставляються автомобілі європейської специфікації та, як наслідок, саме вони забезпечують сервіс запасними частинами та аксесуарами в першу чергу.

Для автомобілів, ввезених власниками самостійно з інших регіонів (наприклад, з США, Японії, країн Близького Сходу) і мають іншу специфікацію (відповідно, американську, для внутрішнього японського ринку або загальне експортну), можливе завезення запасних частин.

Запасними частинами та обслуговуванням забезпечуються автомобілі, випущені не раніше 1987 року.

В даний час дилерський центр Арма Моторс поставляє оригінальні запасні частини та аксесуари, що випускаються на заводах Mitsubishi Motors Corporation або інших фірм на замовлення корпорації. Головною особливістю оригінальних запасних частин є те, що саме такі деталі встановлюються на автомобіль при його збірці на конвеєрі. Перевагою оригінальних запасних частин – є їхня висока якість.

Інформацію про оригінальні аксесуари до моделей Mitsubishi можна знайти на нашому сайті в розділі “Аксесуари” для кожної з представлених моделей.

Специалисты Арма Моторс всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07

Запись на кузовной ремонт

Нажимая кнопку «отправить», я предоставляю согласие компании ТОВ «Арма Моторс»
на обработку своих персональных данных, подтверждаю, что ознакомлен (-а)
с Политикой конфиденциальности и принимаю ее условия.