Сервісні кампанії

 

Просимо уважно і коректно заповнювати всі поля форми. В разі неправильного заповнення наш менеджер не зможе з Вами зв’язатися

Офіційний дилер Mitsubishi Motors Арма Моторс в Україні, компанія ТОВ “Арма Моторс”, від імені виробника інформує, що з метою підвищення надійності, а також запобігання можливих незручностей при експлуатації автомобілів Mitsubishi, виробником рекомендовано проведення низки профілактичних перевірок і замін елементів на деяких моделях автомобілів Mitsubishi, які були продані виключно через мережу офіційних дилерів Mitsubishi в Україні.

Для Вашої зручності на даному інформаційному ресурсі Ви можете перевірити, поширюються ті чи інші рекомендовані виробником профілактичні заходи саме на Ваш автомобіль Mitsubishi.

Якщо після проведення перевірки вищевказаного Вами автомобіля Mitsubishi поширюється дія тих чи інших профілактичних заходів, переконливо просимо Вас зв’язатися з офіційним дилерським центром Mitsubishi Арма Моторс та узгодити дату та час приїзду на сервісну станцію.

Від імені виробника приносимо Вам свої вибачення за заподіяні незручності та впевнені, що оперативна робота наших фахівців зведе їх до мінімуму та закладе основи нашого подальшого плідного співробітництва.

Також інформуємо Вас про те, що профілактичні заходи сервісної кампанії проводяться за рахунок виробника і не зажадають від Вас будь-яких додаткових витрат.

Специалисты Арма Моторс всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07

Запись на кузовной ремонт

Нажимая кнопку «отправить», я предоставляю согласие компании ТОВ «Арма Моторс»
на обработку своих персональных данных, подтверждаю, что ознакомлен (-а)
с Политикой конфиденциальности и принимаю ее условия.