Кузовний ремонт

Відновлення геометрії кузова

Наші фахівці визначать обсяги та вартість робіт необхідних для відновлення пошкодженого автомобіля, усунуть перекоси геометрії кузова, силових елементів, тощо. Діагностують контрольні точки геометрії кузова, відремонтують силові та зовнішні елементи конструкції кузова.

ПОВНА / ЛОКАЛЬНА ПОКРАСКА

Працівники малярного відділу регулярно підвищують свою кваліфікацію та знайомляться з новітніми технологіями на тренінгах. За допомогою новітнього обладнання вони визначать і приготують будь-яку базову або одностадійну фарбу з ефектами «металік», «ксіралік», «хамелеон», «перламутр». Для більш точного підбору є зразки та коди лакофарбового покриття заводів виробників. За бажанням замовника є можливість виготовити ексклюзивний колір.

УСУНЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ

Наше обладнання дозволяє виконувати складний ремонт без втручання зварювання та ризиків, що дозволяє уникнути гниття й іржі ремонтованої деталі.

РЕМОНТ БАМПЕРА

У разі необхідності ремонту бампера необхідно правильно оцінити складність ситуації, щоб не витрачати гроші на його заміну. Наші майстри допоможуть звести Ваші витрати по ремонту бампера до мінімуму.

ПОЛІРУВАННЯ

Полірування автомобіля – це не тільки надання автомобілю відмінного зовнішнього вигляду, але і усунення мікротріщин, подряпин, видалення найдрібніших нерівностей покриття і захист покриття від зовнішніх чинників.

Специалисты Арма Моторс всегда готовы помочь Вам

м. Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

+38 (044) 390 07 07

Запись на кузовной ремонт

Нажимая кнопку «отправить», я предоставляю согласие компании ТОВ «Арма Моторс»
на обработку своих персональных данных, подтверждаю, что ознакомлен (-а)
с Политикой конфиденциальности и принимаю ее условия.